چهارشنبه, 4 مهر 1397
عنوان : پیام تبریك مدیركل انتقال خون گیلان بمناسبت روزارتباطات و روابط عمومی
کد خبر : ۳۶۳۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ 
ساعت : ۱۲:۰:۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بمناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات؛ دکتر احمد مرادی مدیرکل انتقال خون استان گیلان این روز را به تمامی تلاشگران عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی تبریک گفت.متن این پیام بدین شرح می باشد:

 

بسم ا...الرحمن الرحیم

 

امروزه با پیشرفت و توسعه ی تکنولوژی ،جهان هستی بسیار کوچک می نماید.

پهنه ی کره ی زمین با وجود وسایل ارتباطی دیگر نه دهکده ای جهانی ، بلکه سالن همایش بزرگی شده است که همگان از احوال و کردار یکدیگر باخبرند .

روابط عمومی ها در جهان کنونی ، انتقال اطلاعات را شتاب بخشیده و ایجاد تغییرات اساسی در روند رویدادها و اندیشه ها را دست آورد فعالیت گسترده آن هاست.

 واینک که عرصه های حیات بشری در قرن فن آوری های ارتباطی و اطلاعاتی ، دگرگونی و تحولی عظیم را تجربه می کند ، روابط عمومی ها در شکل دهی افکار عمومی و برقراری ارتباطات نقش بی بدیلی را ایفا کرده و در ارزیابی قدرت و ضعف سازمان ها اولین گزینه قابل بررسی هستند.

دراین میان ،مهمترین نقش ارتباط دهندگی و تعامل را روابط عمومی ها ایفا می نمایند.روابط عمومی ها ی مستقر در سازمان ها ،نهادها وارگان ها منعکس کننده ی اعمال ،کارکرد و رفتار اجزای سازمان ها ی مربوطه هستند.

تلاشهای روابط عمومی و ارتباطی در عرصه انتقال خون تاثیرگذار و حیاتی است . اگر امروز اهدا کنندگان انتقال خون 100 درصد خون مورد نیاز کشور را تامین می کنند و نزدیک به نیمی از خون های اهدایی توسط اهدا کنندگان مستمر صورت می گیرد .

در اداره کل انتقال خون استان گیلان نیز شاهد حضور چشمگیر اهداکنندگان در سال گذشته بودیم که تقدیر و تشکر سازمان را در پی داشت و یکی از دلایل مهم آن تلاش های روابط عمومی و گسترش ارتباطات است .

دکتر مرادی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مدیرروابط عمومی که مردم را با اهداف این اداره کل آشنا می سازد ، روز ارتباطات و روابط عمومی را به این طلایه داران اخبار و گزارشات تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0