يکشنبه, 26 خرداد 1398
رو عنوان : بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
عنوان : تجلیل از روابط عمومی اداره كل انتقال خون گیلان
کد خبر : ۳۹۰۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ 
ساعت : ۱۳:۱۹:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

تجلیل از روابط عمومی اداره كل انتقال خون گیلان

بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور مدیرکل و همکاران از مدیر روابط عمومی اداره کل انتقال خون تجلیل شد.

دکتر مرادی نقش روابط عمومی در انتقال خون را  با اهمیت دانست و گفت : دراین میان ،مهمترین نقش ارتباط دهندگی و تعامل را روابط عمومی ها ایفا می نمایند.روابط عمومی ها ی مستقر در سازمان ها ،نهادها وارگان ها منعکس کننده ی اعمال ،کارکرد و رفتار اجزای سازمان ها ی مربوطه هستند.

وی با بیان اینکه تلاشهای روابط عمومی و ارتباطات در عرصه انتقال خون تاثیرگذار و حیاتی است افزود : امروز شاهد آن هستیم که اهدا کنندگان انتقال خون 100 درصد خون مورد نیاز کشور را تامین می کنند و نزدیک به نیمی از خون های اهدایی توسط اهدا کنندگان مستمر صورت می گیرد .

دکتر مرادی اظهار کرد : در اداره کل انتقال خون استان گیلان نیز شاهد حضور گسترده اهداکنندگان هستیم که یکی از دلایل مهم آن تلاش های روابط عمومی و گسترش ارتباطات است .

مدیرکل انتقال خون استان گیلان ضمن تشکر و قدردانی ازسمیه عظیمی مدیرروابط عمومی که مردم را با اهداف این اداره کل آشنا می سازد ، روز ارتباطات و روابط عمومی را به طلایه داران عرصه اخبار و گزارشات تبریک و تهنیت گفت.

در پایان با حضور دکتر مرادی مدیرکل ،دکتر طالبیان معاونت و دکتر گیتی ایزدی پور مدیر حفظ،جذب و برنامه ریزی اهداکنندگان انتقال خون استان گیلان از سمیه عظیمی مدیر روابط عمومی این اداره کل تجلیل بعمل آمد.

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0