• EN
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ 
  • کد خبر : ۶۰۵۶
وحدت تكواندوكاران گیلانی برای اهدای خون
رئیس هیئت، پیشکسوتان، بازیکنان و اعضای تکواندو استان گیلان با وحدت و همدلی همزمان با هفته وحدت در اداره کل انتقال خون استان گیلان حضور بهمرسانده و با اهدای خون زندگی بخش شدند.

رئیس هیئت ، پیشکسوتان ، بازیکنان و اعضای تکواندو استان گیلان با وحدت و همدلی همزمان با هفته وحدت در اداره کل انتقال خون استان گیلان حضور بهمرسانده و با اهدای خون زندگی بخش شدند.

دکتر بابک پاکدل مدیرکل انتقال خون استان گیلان در این دیدار با بیان اینکه ورزشکاران سفیران فرهنگی جامعه هستند گفت : ورزشکاران در ایام شیوع کرونا با اتحادی در راستای سلامت مردم ، ورزش را به خانه های مردم بردند تا سلامت جامعه را افزایش دهند و پیام آور سلامتی و نشاط باشند.

وی ضمن دعوت از جامعه پهلوان و قهرمان پرور ورزش به مشارکت در امر اهدای خون و نجات جان بیمار افزود : ورزشکاران با تعهد اجتماعی نقش موثری در ترویج فرهنگ اهدای خون در جامعه دارند و مشارکت آنها می تواند به خوبی فرهنگ اهدای خون در جامعه را گسترش دهد.

مدیرکل انتقال خون استان گیلان با اشاره به اینکه ورزشکاران نقش تأثیرگذاری در سلامت جامعه عهده‌دار هستند، بیان کرد  : یقینا حضور آنان در امر خداپسندانه اهدای خون و فرآورده های خونی، پلاکت فرزیس و سلولهای بنیادی اثبات می‌کند که ورزشکاران علاوه بر تضمین سلامتی خود و جامعه از مسئولیت‌های اجتماعی خود غافل نیستند.

دکتر بابک پاکدل  در پایان خاطر نشان کرد : ورزشکاران و جوانان پهلوان سفیران سلامتی و نشاط و حامی اهدای خون  هستند و می توانند با اتحاد و همبستگی موضوع اهدای خون و بخشیدن زندگی به همنوع را به یک فرهنگ مبدل سازند.

 در پویش وحدتی دیگر برای اهدای خون سترگی رئیس هیئت تکواندو استان ، استاد صادق رئیس هیئت تکواندو شهرستان رشت ، معصومه رجبی رئیس کمیته امور فرهنگی هییت تکواندو استان ، زرمخی رئیس هیات تکواندو شهرستان خمام ، بخشنده دبیر هیات شهرستان رشت ، طرقی طلب دبیر کمیته قضای هیات استان غریبی مربی تکواندو و جمعی از تکواندوکاران حضور یافتند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0