• EN
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ 
  • کد خبر : ۶۱۳۶
پیام تبریك مدیركل انتقال خون استان گیلان به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات
بمناسبت فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات ؛ دکتر بابک پاکدل مدیرکل انتقال خون استان گیلان این روز را به تمامی تلاشگران عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی تبریک گفت.

بمناسبت فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات ؛ دکتر بابک پاکدل مدیرکل انتقال خون استان گیلان این روز را به تمامی تلاشگران عرصه روابط عمومی و اطلاع رسانی تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح می باشد:
 
بسم ا...الرحمن الرحیم
 
امروزه با پیشرفت و توسعه ی تکنولوژی ، جهان هستی بسیار کوچک می نماید ، جهانی که در عصر ارتباطات دهکده جهانی شده تا با وجود این تکنولوژی با سرعت از احوال سلامت ، اقتصاد ، ورزش و تکنولوژی آشنا شویم.

پهنه ی کره ی زمین با تکیه بر وسایل ارتباطی دیگر نه دهکده ای جهانی ، بلکه تبدیل به سالن همایش بزرگی شده است که همگان از احوال و کردار یکدیگر باخبرند تا در شرایط خاص در کنار هم باشند.

روابط عمومی ها در جهان کنونی ، انتقال اطلاعات را شتاب بخشیده و ایجاد تغییرات اساسی در روند رویدادها و اندیشه ها را دست آورد فعالیت گسترده آن هاست.

 واینک که عرصه های حیات بشری در قرن فن آوری های ارتباطی و اطلاعاتی ، دگرگونی و تحولی عظیم را تجربه می کند ، روابط عمومی ها در شکل دهی افکار عمومی و برقراری ارتباطات نقش بی بدیلی را ایفا کرده و در ارزیابی قدرت و ضعف سازمان ها اولین گزینه قابل بررسی هستند.

دراین میان ،مهمترین نقش ارتباط دهندگی و تعامل را روابط عمومی ها ایفا می نمایند. 

روابط عمومی ها ی مستقر در سازمان ها ،نهادها وارگان ها منعکس کننده ی اعمال ،کارکرد و رفتار اجزای سازمان ها ی مربوطه هستند.

تلاشهای روابط عمومی و ارتباطی در عرصه انتقال خون تاثیرگذار و حیاتی است . اگر امروز اهدا کنندگان انتقال خون 100 درصد خون مورد نیاز کشور را تامین می کنند ، نزدیک به نیمی از خون های اهدایی توسط اهدا کنندگان مستمر صورت می گیرد و ترویج این نگرش بزرگ و سخاوتمندانه موجب گرایش بیشتر اهداکنندگان خواهد بود.

در اداره کل انتقال خون استان گیلان نیز شاهد حضور چشمگیر اهداکنندگان هستیم که یکی از دلایل مهم آن تلاش های روابط عمومی و گسترش ارتباطات است.

ضمن تشکر و قدردانی از مدیرروابط عمومی ادارات استان که در فرآیند اهدای خون تاثیر بسزایی دارند، خواستار تعامل هرچه بیشتر این ادارات می باشیم تا در سایه نگرش خلاقانه خود ، مردم را با اهداف این اداره کل آشنا  سازند.

روز ارتباطات و روابط عمومی را به این طلایه داران اخبار و گزارشات تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0